Menu
SEPETİNİZ


Hızlı Kargo
Kredi Kartına 6 Taksit
İade Garantisi
Zamanında Teslimat
Güvenli Alişveriş

Müşteriler
Baskın Hazırla İlgili Neler Düşünüyor ?

Sen de Düşünceni Paylaş

Tüm Ürün ve Hizmetlere Ulaşmak İçin Üye Girişi Yapın veya Üye Olun

S.S.S. Sıkça Sorulan Sorular

En çok merak edilen sorulara bu alandan ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz her konu il ilgili “Soru Sor” butonuna tıklayarak bize iletebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde konu ile alakalı iletişime geçilecektir.

baskinhazir.com reklam ajanslarına hizmet veren bir online dijital baskı merkezidir. Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Kumlama, Billboard, Clp - Raket ve Canvas baskı ihtiyaçlarınızın siparişlerini oluşturabilir ve ödemesini güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Baskılarınız,  siparişlerinizin bize  ulaştığı andan itibaren özenle ve  titizlikle hazırlanmaktadır. Sektörde 2004’den bu yana gelen tecrübemiz ile baskı kalitesine son derece önem vermekteyiz.

Sadece reklam ajanslarının üyeliğine açık olan sisteme kolayca üye olabilirsiniz. Üyelik için kayıt formunu doldurarak onay sürecine geçiş sağlarsınız. Üyeliğiniz onaylandıktan sonra güvenle ve keyifle siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Vermiş olduğunuz siparişleriniz anlaşmalı kargo ile belirlemiş olduğunuz adresinize özenle paketlenerek gönderimi sağlanmaktadır. Siparişleriniz kargo paketlemesinde asla katlanmaz ve rulo şekline getirilerek gönderimi sağlanır.

Siparişleriniz aynı gün içerisinde işleme alınarak baskı aşamasına geçilmektedir. Sipariş durumunuza göre 1-2 iş günü içerisinde kargolama gerçekleşmektedir.

Tüm fiyatlandırma şeffaf bir şekilde üyelik girişi sağlandıktan sonra görüntülenebilmektedir. Sadece reklam ajanslarına hizmet veriyor olmamız sebebi ile ajanslar için belirlediğimiz uygun fiyat politikası uygulanmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?